Nasze atrakcje


Wypoczynek blisko natury

 

Opinie naszych klientów

Szczycimy się, że w Osadzie każdego lata spotykamy się z naszymi stałymi bywalcami i przyjaciółmi.

 • Wojciech - Szwecja
  Bardzo dziękuje za wspaniale spędzony urlop. Wasz ośrodek to oaza spokoju i czystości. Dziękuje właścicielom i  wszystkim pracownikom. Jestem oczarowany miejscem i ludźmi. Wracam do Was w większym towarzystwie w przyszłym roku.
  Wojciech - Szwecja
 • Magdalena Kłos
  Nie wyobrażam sobie ładowania baterii życiowych gdziekolwiek indziej! Całą naszą czwórką, z dziećmi, bardzo aktywnie spędzamy tu czas, ale jednak w błogiej ciszy i spokoju.
  Magdalena Kłos
 • Leszek
  Przyjeżdżam tu odkąd pamiętam. Cieszę się, że to miejsce odżywa na nowo jako Osada Swory.
  Leszek
 • Ola
  Przyjeżdżam tu z mężem i dziećmi dopiero od niedawna. Nie sposób się tu nudzić, ponieważ czas wypełniają liczne atrakcje jak siatkówka plażowa czy pływanie na rowerach wodnych, a czyste powietrze i panujący tu spokój to coś, do czego wciąż chce się wracać.
  Ola
 • Anna
  Małe Swornegacie odkryłam dopiero w tym roku (poleciła mi to miejsce koleżanka) i mój wybór padł na Osadę Swory. To była świetna decyzja ze względu na położenie ośrodka, a tutejsza obsługa uwiodła mnie uprzejmością i profesjonalizmem. Dziękuję i polecam.
  Anna
 • RoKa1966
  Razem z żoną uwielbiamy jeździć na rowerach i kochamy sporty wodne (uprawiamy windsurfing), ale nie cierpimy tłoku. Osada Swory to nasza ulubiona baza wypadowa – mamy tu szlaki rowerowe w Borach Tucholskich i niezatłoczone jeziora – dla nas idealne miejsce i rewelacyjnie tu odpoczywamy.
  RoKa1966
 • Jagoda (Jaggi)
  Nasze dzieci pokochały Osadę Swory za to, że nie da się tu nudzić – raz kajaki, raz rowery, leniuchowanie na plaży, plac zabaw… A najlepsze, że możemy tu przyjeżdżać razem z naszym labradorem Luwrem, który może spać z nami w domu lub na tarasie i też jest szczęśliwy.
  Jagoda (Jaggi)
 • Marta R.
  Pamiętam jeszcze jak przyjeżdżałam tu z mamą jako dziecko. Teraz jest nowocześniej i drzewa są wyższe, ale cieszę się, że mogę tu wracać i zastać moje ukochane lasy i jeziora nietknięte. Mam nadzieję, że moja córka poczuje kiedyś to samo.
  Marta R.
 • Srebrny23
  Jestem wielkim fanem biegania i nie rezygnuję z treningów nawet podczas urlopu. Polecam wszystkim ścieżki rowerowe w Borach Tucholskich, które świetnie nadają się do biegania. Jest ich tyle, że każdy trening mogę przeprowadzić na innej trasie. Rewelacja!
  Srebrny23
 • Bogdan i Barbara z córką
  Poznałem ten ośrodek jeszcze jako „Jurystę” ponad 20 lat temu. Nadal przyjeżdżamy tu z żoną i już tylko z najmłodszą córką. Zawsze wynajmujemy ten sam domek i czujemy się tutaj jak u siebie. Cieszę, się, że ośrodek odżył na nowo.
  Bogdan i Barbara z córką
 • Joanna i Eliza
  Do Osady Swory przyjechałyśmy z siostrą pierwszy raz, ale już wiemy, że będziemy tu wracać, bo nie znajdziemy lepszych tras na nasze wyprawy nordic walking niż tutaj. Polecamy też smaczną kuchnię i przede wszystkim ciszę. No i miło jest popatrzeć na bawiące się na plaży rodziny.
  Joanna i Eliza
 • Jakub
  Jestem fotografem amatorem. Moim obiektywem poluję na zwierzęta, na ptaki, a największy rarytas, to „upolować” rzadki gatunek. Zdjęciem zrobionym tutaj wygrałem konkurs fotograficzny w regionie. Żona i córka mają za to plażę no i wspólnie jeździmy na rowerach po lesie, gdy wyszukuję nowe plenery.
  Jakub
 
25

domków


w pełni wyposażone i zapewniające ciszę i dyskrecję w cieniu lasu
150

łóżek


wygodnych i czystych – czekających na strudzonych wędrowców
165

kilometrów


zadbanych i oznakowanych szlaków rowerowych w pobliskich Borach Tucholskich
7

jezior


połączonych odcinkami rzecznymi, tworzących unikatową przyrodniczo Strugę Siedmiu Jezior